Okulary

Optal

W naszych salonach optycznych znajdą Państwo kolekcje opraw okularowych renomowanych polskich i zagranicznych producentów. Każdy może znaleźć u nas coś dla siebie.

Z przyjemnością pomożemy Państwu w dobraniu najbardziej odpowiedniej oprawki, dostosowanej do potrzebnej wartości korekcyjnej i Państwa upodobań.Oferujemy oprawy każdego typu: pełne i takie w których soczewki podtrzymuje żyłka, a także bezobwódkowe, wykonane z tworzywa i metalu, lekkie konstrukcje tytanowe i stalowe oraz okulary antyalergiczne.

Okulary dla dzieci

Z myślą o najmłodszych proponujemy specjalne kolekcje bezpiecznych i wytrzymałych opraw także dla bardziej aktywnych maluchów. Elastyczne i delikatne oprawy Miraflex wykonane ze specjalnego tworzywa, dla dzieci już od pierwszego roku życia. Bardzo lekkie       i gumowane od wewnątrz oprawy Centrostyle wykonane ze specjalnego tworzywa o nazwie Grilamid. Popularne oprawy wykonane z lekkiego i wytrzymałego tworzywa TR90 ze specjalną konstrukcją zawiasów zausznika dającej większy zakres ruchu. Posiadamy także oprawy dziecięce inspirowane postaciami z ich ulubionych bajek, w wielu fasonach i kolorach.

Okulary sportowe

Dla osób aktywnych polecamy specjalne rozwiązania dające możliwość korekcji widzenia nawet przy uprawianiu sportów bardziej kontaktowych. Oprawy wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów poliwęglanowych z osłonami zwiększającymi komfort i opaskami     dobrze utrzymującymi oprawę w miejscu. Przylegające do twarzy oprawy o zwiększonej krzywiźnie, ze wstawkami umożliwiającymi osadzenie okularowych soczewek korekcyjnych a także maski do nurkowania z podobnymi wstawkami.

Konstrukcje specjalne

W naszej ofercie można znaleźć również specjalne soczewki okularowe dedykowane kierowcom, soczewki okularowe ze specjalizowanymi filtrami kolorowymi dla osób z chorobami plamki żółtej czy rozwiązania wieloogniskowe dla specyficznych typów prac.

Okulary przeciwsłoneczne

Dla właściwej ochrony wzroku w słoneczne dni proponujemy oprawy przeciwsłoneczne cenionych producentów wyposażone w niezbędne filtry. Proponujemy także montaż barwionych soczewek okularowych z własną korekcją, także w wersji z polaryzacją.      Dodatkową opcją mogą być okulary przeciwsłoneczne nakładane bezpośrednio na Państwa własną oprawę korekcyjną bądź specjalne nasadki. 

Zakład Optyczny i Okulistyczny OPTAL
Bolesława Krzywoustego 25
80-360 Gdańsk

pon. - pt:
10:00 - 18:00
sob.
10:00 - 14:00

Zakład Optyczny OPTAL
Tadeusza Kościuszki 11A
81-704  Sopot
tel. +48 58 550 08 89
e-mail: sopot@optal.pl

pon. - pt:
11:00 - 19:00

Zakład Optyczny OPTAL
Aleja marszałka Józefa Piłsudskiego 1 A lok.2
83-010 Rotmanka
tel. +48 58 382 49 42
e-mail: rotmanka@optal.pl

pon. - pt:
10:00 - 18:00